اخبار مهم

آموزش به کودکان برای حفاظت از محیط زیست ضروری است

مدیر کل دفتر موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی سازمان محیط زیست از بازدید مربیان و معلمان بهداشت اداره آموزش و پرورش استان البرز خبر داد وگفت:از مربیان و معلم ها خواستیم راه های نگهداری از محیط زیست را به دانش اموزان آموزش دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، طاهره افتخاری با اعلام این خبر توضیح داد: مربیان و معلمان بهداشت استان البرز جهت گذراندن دوره ی آموزشی با هماهنگی اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز در پنج نوبت در گروههای 30 نفره از موزه تنوع زیستی بازدید کردند.
وی افزود: در هر نوبت مسئول موزه تنوع زیستی توضیحاتی در رابطه با این آموزش داد و مختصری در ارتباط با حفظ محیط زیست و تنوع زیستی و چگونگی حفاظت از حیات وحش و جلوگیری از تخریب آن و نیز راههای حفظ نمونه های جانوری و گیاهی مطرح کرد .
وی  در مورد نقش موثر و سازنده ی معلمان بهداشت جهت حفظ سلامت محیط زیست تصریح کرد:  از مربیان و معلم ها خواستیم  که در این زمینه نهایت تلاش خود را داشته باشند و شیوه های حفظ و نگهداری محیط زیست و جلوگیری از آلودگی آنها  را به کودکان با شیوه های خود آموزش بدهند که در آینده از محیط زیستی زیبا ، پاک و سالمی برخوردار شوند.
كلمات كليدی : محیط زیست , آموزش وپرورش
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
سال 1398  سال رونق تولید