اخبار استان

دیدار مدیر کل حفاظت محیط زیست هرمزگان با فرماندهی انتظامی استان درگرامیداشت  هفته ناجا

دیدار مدیر کل حفاظت محیط زیست هرمزگان با فرماندهی انتظامی استان درگرامیداشت هفته ناجا

دراین دیدار فرمانده یگان حفاظت محیط زیست وروسای ادارت حراست و روابط عمومی مدیرکل محیط زیست استان را همراهی نمودند
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان ، حبیب مسیحی تازیانی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با هیات همراه صبح امروز در دفتر فرمانده نیروی انتظامی استان حضور یافت وهفته نیروی انتظامی را تبریک گفت .
وی درادامه  افزود:
هفته نیروی انتظامی یادآور بزرگمردان ونام آورانی است که اندیشه ناب خود را باعشق و ارادت مخلصانه به حضرت حق در آمیخته اند. در این میان جایگاه و نقش نیروی انتظامی در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی، در کنار دیگر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بر کسی پوشیده نیست .
مسیحی دراین دیدار  از همکاری مجددانه نیروی انتظامی استان با یگان حفاظت محیط زیست هرمزگان تقدیروتشکر کرد.
سپس سردار جعفری فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان ضمن خوشامدگویی ادامه داد:  
همانطور که واضح است یکی ازمهم ترین ارکانی که می تواند در نهادینه کردن یک الگوصحیح در جامعه موثر باشد فرهنگ می باشد ، برای داشتن فرهنگ زیست محیطی در جامعه بی شک همراهی نمودن نخبگان ، مدیران دستگاههای اجرایی یکی از موثرثرین اقدامات می باشد.
وی با اشاره به اهمیت طبیعت گردی و ارتقاء صنعت گردشگری با رعایت الزامات زیست محیطی مورد تاکید فرار داد. بی شک در این مسئله جامعه ما بهرمندی مناسبی  را به دست خواهد آورد .
در ادامه این نشست  پالیک فرمانده یگان حفاظت محیط زیست هرمزگان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به ارائه عملکرد  کشفیات در حوزه شکاروصید  طی ماموریت  های  مشترک  توسط نیروی انتظامی  ویگان حفاظت محیط زیست استان هرمزگان علی الخصوص در فصل زنده گیری پرندگان شکاری پرداخت.
 وی در ادامه ضمن تقدیروتشکر از فرمانده نیروی انتظامی استان و همکاران آن دستگاه  به برگزاری  برخی از  دوره های آموزشی محیط بانان توسط نیروی انتظامی استان اشاره کرد .

 
عكس های مرتبط :
بيشتر
سال ۱۴۰۰ سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها