اخبار استان

پیام تبریک مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان به مناسبت سوم خرداد روز ملی مقامت آزادسازی خرمشهر

فتح خرمشهر فتح خاک نیست، فتح ارزش‌های اسلامی است
سوم خرداد ماه مصادف با آزادسازی خرمشهر تاریخ پرافتخار و مقاومت ملتی را روایت می کند که بی منت و بی ادعا، با روحیه جهادی و شهادت طلبی تا پای جان در میدان نبرد جنگید تا امنیت، آرامش و پیروزی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد.
اری  روز ملی مقاومت و یادآور نقطه عطف سال های روشن دفاع مقدس و روزهای غریب اتکای مظلومانه‌آسمانی‌ترین انسان هایی است که گمنامی جهاد در راه خدا و فضیلت های معنوی دفاع از شرف و نوامیس و ارزش های مقدس این خاک پاک را بر مادیات و شهرت دنیوی ترجیح داده و به سرافرازی ماندگار، پیوند خوردند .
به فرموده امام راحل :فتح خرمشهر فتح خاک نیست، فتح ارزش‌های اسلامی است، ارزش‌هایی چون وحدت، غیرت و مقاومت و ایستادگی در مقابل قلدری مستکبرین و ایمان و توکل به خدا در برابر دشمن تا بن دندان مسلح که همه درس های مکتب عاشورا هستند.
اینجانب، فرارسیدن سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان و روز مقاومت، ایثار و پیروزی را علی الخصوص به خانواده های شهدای والامقام آزادسازی خرمشهر،  خانواده های معظم شهدای محیط بان استان وکلیه همکاران ، ایثارگران، آزادگان ، جانبازان و عموم مردم ولایت مدار استان هرمزگان تبریک عرض نموده  و از درگاه ایزد منان  برای ملت بزرگ ایران اقتدار و سربلندی روز افزون را مسالت می نمایم.


حبیب مسیحی تازیانی
مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان

 
بيشتر
سال 99، سال جهش تولید