اخبار استان

پیام مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان به مناسبت روز جهانی قدس

اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان در آستانه روز جهانی قدس با حضور فعال در حوزه استکبار ستیزی فضای مجازی، جنایت اشغالگران و حامیان غربی آنان را محکوم می نماید
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست هرمزگان : پیام مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان به مناسبت روز جهانی قدس بدین شرح می باشد:
 بیت المقدس از چند جهت برای مسلمانان دارای اهمیت می باشد :  نخست آنکه اولین قبله مسلمین جهان، اولین خاک ریز مبارزه با بزرگ ترین دشمن اسلام و مهم ترین عامل وحدت میان مسلمانان سراسر دنیا است.
این اهمیت فوق العاده باعث شده است بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره)، جمعه آخر ماه مبارک رمضان را روز جهانی قدس بنامد، تا در این روز اهمیت بیت المقدس، جلوه گر و فریاد مبارزه با ظالم و دفاع از مظلوم، در سراسر جهان طنین انداز شود.
تنها راه از بین بردن ظلم یا جلوگیری از پیشروی آن، مبارزه است و انتفاضه فلسطین، یکی از همین مبارزه هاست که تا به حال باعث شده است رژیم صهیونیستی به هدف نهایی خود نرسد؛ تداوم انتفاضه، مقاومت جانانه 22 روزه در غزه را پدید آورد. این مقاومت، نماد انتفاضه است و انتفاضه، همان مبارزه با ظلمی است که روزی نماد آزادی قدس خواهد شد ان شاءالله.
یوم‌الله قدس روز دمیدن خون تازه در رگ‌های امت اسلامی و برافراشته‌تر کردن پرچم مبارزه با رژیم صهیونیستی و مقاومت توأم با امید و معنویت تا آزادی فلسطین و محو کامل غاصب قبله اول مسلمین و جرثومه فساد یعنی رژیم جعلی، کودک‌کش و نژادپرست صهیونیستی است. بی‌شک پاس داشت موضوع فلسطین به عنوان مسئله اول جهان اسلام و دفاع از مظلوم، واجب شرعی و در هر شرایطی تعطیل‌ناپذیر است،
امسال اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از همیشه است، لذا  اداره کل حفاظت محیط زیست هرمزگان در آستانه روز جهانی قدس با حضور فعال در حوزه استکبار ستیزی فضای مجازی، جنایت اشغالگران و حامیان غربی آنان را محکوم کرده و یک بار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، سراپا گوش به سخنان مقتدای مقتدر و عظیم‌الشأن امت اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) است.

حبیب مسیحی تازیانی
مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان
بيشتر
سال 99، سال جهش تولید