اخبار استان

بازدید مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان از پاسگاه سرمحیط بانی شهید محمد دهقانی سیاهکی

طی این بازدید مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان با محیط بانان شیفت حاضردر منطقه به گفتگو پرداخت
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست هرمزگان ، در چهارمین روز ازایام نوروزی سال نو مدیرکل حفاظت محیط زیست استان هرمزگان به همراه معاون فنی و فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان از منطقه ی حفاظت شده گنو بازدید کرد .
در ابتدای این بازدید وی ابتدا در پاسگاه سرمحیط بانی شهید محمد دهقانی سیاهکی منطقه حفاظت گنو حضور یافت و مورد استقبال رئیس ومحیط بانان منطقه قرارگرفت .
عبدالرضا دهقانی رئیس منطقه حفاظت شده گنو ضمن تبریک سال جدید وتقدیروتشکر از حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان به هرمزگان  منطقه حفاظت شده گنو و ذخیرگاه زیست کره  به ارائه اهم اقدامات نوروزی سرمحیط بانی منطقه حفاظت شده گنو پرداخت .
در ادامه حبیب مسیحی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان هرمزگان ضمن تبریک سال جدید و گرامیداشت یادوخاطره شهدای محیط بان استان علی الخصوص شهدای منطقه حفاظت شده گنوبابیان اینکه : یکی از مهمترین اقداماتی که ما می توانیم در جهت سلامتی نیروهای خود ومردم منطقه ی حفاظت شده گنو (ذخیرگاه زیستکره ) در جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا  انجام دهیم. الزام و صدور کارت تردد برای مردم بومی منطقه می باشد که خودموجب پایش و نظارت هر چه بیشتر برخی از رفت و آمدهای غیرضروری  می شود که این اقدام با مشارکت نیروهای نظامی ، سرمحیط بانی گنو و دهیاران و نیروهای بسیج منطقه  قابل انحام می باشد انچه مسلم است سلامت  نیروهای یگان حفاظت محیط زیست منطقه و مردم همجوار آن برای ما بیش ازهر  مسئله ی دیگری در الویت می باشد.
 وی در ادامه سخنان خود،  بربرخورد قانونمندومدبرانه در انجام  مدیریت منطقه حفاظت شده گنو از جمله مسائل مرتبط با تغییرکاربری ها براساس مستندات قوی ومحکم مورد تاکید قرار داد.  
در ادامه این بازدید  مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان از منطقه حفاظت شده گنو وی  از همکاری بسیج حوزه امام رضا (ع) تازیان  وهیات کوهنوردی استان که در جایگاه ورودی منطقه ی حفاظت شده گنو در جهت توجیح گردشگران وممانعت آنها در ورود به منطقه (در پی جلوگیری از شیوع وانتشار بیماری کرونا) همکاری می نمایند تقدیروتشکر کرد.

 
عكس های مرتبط :
بيشتر
سال 99، سال جهش تولید