اخبار استان

پیام تبریک مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان به مناسبت آغاز دهه امامت و ولایت

بی شک طلوع غدیر از امتداد پیمایش و ظهور قربان که همواره اطاعت محض و بی چون چرا ازفرمان الهی در چشمه جوشان حق و همراهی با انبیاء و اولیاء الله است. و این نکته لطیفی است که عظمت مقام امامت را به خوبی نشان میدهد. و نیز به خاطر داشته باشیم که ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست.
به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست هرمزگان : طی پیامی حبیب مسیحی مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان فرارسیدن دهه امامت ولایت را تبریک گفت. وی بابیان اینکه: اگر به عمق وقوع قربان و غدیر توجه کنیم به نقطه وصل هر دو نزدیکترمیشویم؛ مگر نه آنست که وقوع قربان را در انجام به عهد ابراهیم خلیل الله(ع) به سرسپردگی و اطاعت از امرالهی و قربانی نمودن اسماعیل ذبیح الله(ع) و هدیه آن به آسمان الهی برای شکست دادن کید شیطان و نیز مطیع بودن اسماعیل(ع)در برابر حکم الهی و امر ولایی و اطاعتش از فرمان ولی امرش برای رستگاری باید دانست؛حال آنکه وقوع غدیر را هم اطاعت در برابر وحی الهی برای اکمال و تکمیل رسالت و تکلیف نسبت به شروع حرکت ولایت و امامت در استمرار حرکت انبیاء برای تجلی بخشیدن به اراده الهی در رسیدن به سعادت انسانی باید دانست.
و همانا طلوع غدیر از امتداد پیمایش و ظهور قربان که همواره ا طاعت محض و بی چون چرا ازفرمان الهی و ذوب شدن در چشمه جوشان حق و همراهی با انبیاء و اولیاء الله است. و این نکته لطیفی است که عظمت مقام امامت را به خوبی نشان میدهد. و نیز به خاطر داشته باشیم که ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست.
اینجانب ضمن گرامیداشت موسم رستگاری حج و یادوخاطره شهدای گلگون کفن حادثه منا آغاز دهه امامت و ولایت (عید قربان – عید غدیر) را به محضرولی عصر (عج) ، مقام معظم رهبری ، خانواده معزز شهدای محیط بان استان هرمزگان ، کلیه همکاران و مردم خونگرم و  ولایی استان تبریک عرض می نمایم.
بيشتر